rzadkie zwierzęta na świecie

rzadkie zwierzęta na świecie

Zwierzęta Planeta jest wypełniona wieloma rodzajami i gatunkami zwierząt. Niektóre z nich są nam znane, inne są rzadkie i zagrożone wyginięciem, a niektóre z nich są dziwne, że w ogóle ich nie znamy. królestwo, a w tym porozmawiamy o niektórych rzadkich zwierzętach na świecie.

rzadkie zwierzęta na świecie

małpa trąba

Znany również jako małpa z długim nosem, występuje na bagnach, w lasach namorzynowych, Borneo i łęgowych lasach równinnych.Charakteryzuje się czerwonawo-brązowym kolorem, długim nosem, pływa w głębokich i niskich wodach i je niedojrzałe owoce. nasiona i liście.

nos gwiazdy pieprzu

Występuje na nizinach położonych we wschodniej części Kanady oraz w północnych i wschodnich regionach Stanów Zjednoczonych Ameryki i żyje w pobliżu wód stawów, jezior i strumieni, jego nos i dwadzieścia pięć tysięcy receptorów czuciowych .

Inne rzadkie zwierzęta

Fahd Floryda:

Występuje w południowej części Florydy, żyje na bagnach i w lasach. Małpy Snoops: Żyją na kontynencie azjatyckim, w szczególności na obszarach o wysokości ponad 13 000 stóp.

Nietoperz trzmiel:

Znany również jako nietoperz, żyje w południowej części Birmy, a w Tajlandii w jaskiniach wapiennych i wyróżnia się długością 1,1 cala i wagą dwóch kilogramów.

Meksykański jeżowiec:

Zamieszkuje jeziora Ameryki Środkowej i jest uważany za mały płaz zagrożony wyginięciem. Małpy proboscis: Znane również jako małpy proboscis, żyją na wyspie Borneo i wyróżniają się dużymi nosami i dużymi żołądkami.

smukły lorys:

Żyje na Sri Lance, ale występuje w niewielkich ilościach, ponieważ poluje w przekonaniu, że chroni przed złymi czynami i czarami oraz pomaga leczyć trąd.

Antylopy Sega:

Zamieszkuje stepy euroazjatyckie i jest zagrożony wyginięciem. Papuga Kakapo: Żyje w Nowej Zelandii i jest uważana za jedną z najgrubszych papug na świecie i jest zagrożona wyginięciem z powodu kotów na wyspie.

Krokodyl gawialski:

Żyje na subkontynencie indyjskim i ma mniej niż 235 krokodyli i wyróżnia się długością 20 stóp i wagą 350 funtów.

Solendony:

Żyje na Karaibach i jest uważany za małego i trującego ssaka i jest zagrożony wyginięciem z powodu europejskich drapieżników i kotów dla tego regionu.

papuga sowa:

Znany również jako papuga nocna, żyje w Nowej Zelandii i charakteryzuje się zielonym kolorem, dużym szarym dziobem, krótkimi nogami i dużymi stopami.

TJ:

Mieszka na Madagaskarze, zwierzę towarzyskie, które w zębach przypomina szczura, a w ogonie i palcach wiewiórkę i dzięcioła, i jest zagrożone wyginięciem z powodu zabicia przez ludzi jako symbolu Szatana.

Leave a Comment

Your email address will not be published.